Baby sportovka
/ / /
Baby sportovka
/

Baby sportovka

U nás ve sportovce vedeme děti k pohybu již od 4 měsíců. Skupinky máme rozděleny primárně podle pohybových dovedností na nelezoucí, lezoucí a chodící. 

Všechny kurzy jsou zaměřeny na správný psychomotorický vývoj dítěte. Cvičení je vedeno hravou formou, doprovázeno řadou říkanek a písniček. Naše lekce nejsou pouze o pohybovém rozvoji, zaměřujeme se také na jemnou a hrubou motoriku, říkanky rozvíjí řeč a dětem je velice přínosný i kontakt s dalšími miminky.

Nelezoucí

Doporučený věk pro tento kurz je 4-6 měsíců. Lekce jsou zaměřeny na správnou manipulaci s miminkem, rozvoj nejzákladnějších pohybových návyků, např. otočka ze zad na bříško, druhé vzpřímení, lezení. Právě na tomto kurzu se miminka mnohdy poprvé setkávají s ostatními dětmi a nás opravdu moc baví sledovat jejich nadšení a pokroky.


Lezoucí

Doporučený věk pro tento kurz je 6-12 měsíců. Lekce jsou zaměřeny na koordinaci horních a dolních končetin, propojení levé a pravé hemisféry, zdokonalení lezení či na správné stoupání. Cvičením se snažíme motivovat děti k vlastní aktivitě formou překážek, které dětičky prolézají různým způsobem a upevňují si tak správné vzorce pohybu. Děti jsou v tomto věku již více kontaktní a nám dělá velkou radost sledovat, jak se seznamují s ostatními vrstevníky.


Chodící

Doporučený věk pro tento kurz je 12 měsíců až 2,5 roků. Hlavní snahou kurzu je utvářet a upevňovat pozitivní vztah dětí k pohybu, cvičení pro děti má být hrou a zábavou. Tyto lekce bývají velmi akční, jedna aktivita střídá druhou, děti se již učí barvy a tvary, zařazujeme hry v kolektivu. A za to na oplátku vidíme samé úsměvy!m

Pro více informací nás můžete sledovat na našem facebooku Bezva parťákova sportovka, kde pravidelně přidáváme fotky z jednotlivých lekcí. Také zde vypisujeme volná místa na lekce a další novinky.

Janhubová - Bezva parta

CHCETE SI S NÁMI ZASPORTOVAT?

Máte dotaz? Na vše ohledně Bezva parťákový sportovky Vám ráda odpoví:

ING. KATEŘINA JANHUBOVÁ

Připraveni na pořádnou zábavu?