Tábory pro rodiče s dětmi
/ / /
Tábory pro rodiče s dětmi
/

Tábory pro rodiče s dětmi

Děti odjíždí na tábor, ale co rodiče? Proč by měli zůstat doma? Neexistuje nějaký společný tábor? Ano. Tábor pro rodiče s dětmi představuje kvalitně prožitý volný čas pro vás i vaše děti. Bohatý program nabízí sportovní vyžití, mnoho zážitků, ale také oddych, relaxaci, stmelení a nová poznání.

Jak vypadá dobrodružný tábor pro rodiny s dětmi?

Pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro rodiče s dětmi. Víme, jak zabavit dospělé i jejich neposedné a hravé ratolesti. Věřte nám, že na tento týden budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Co nabízíme dětem?

Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, stezka odvahy, taneční podložky), soutěže s rodiči, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, zorbing, indoboardy, rafty, paddleboardy, atd.), kreativní činnosti, tematické kostýmy a spoustu dalších.

A co tu máme pro rodiče?

Ani rodiče nezůstanou pozadu. Celotáborovou hru absolvují společně v jednom týmu s dětmi a dalšími nadšenci. Dále se můžou těšit na večerní zábavné programy, šifrovačky, soutěže a adrenalinové aktivity. Za odměnu je pro ně připravena masáž, v případě pobytu v Kytlicích také vířivka a sauna.

Adéla Rudolfová

Jste připraveni zažít bezva tábor?

Tábory pro rodiče s dětmi pro vás zařídí:

Adéla rudolfová

REFERENCE REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti?

Připraveni na pořádnou zábavu?