Bezva sportovka
/ /
Bezva sportovka
/

Bezva sportovka

1. BABY SPORTOVKA – Cvičení rodičů s kojenci a batolaty

U nás ve sportovce vedeme děti k pohybu již od 4 měsíců. Skupinky máme rozděleny primárně podle pohybových dovedností na nelezoucí, lezoucí a chodící. Všechny kurzy jsou zaměřeny na správný psychomotorický vývoj dítěte. Cvičení je vedeno hravou formou, doprovázeno řadou říkanek a písniček. Naše lekce nejsou pouze o pohybovém rozvoji, zaměřujeme se také na jemnou a hrubou motoriku, říkanky rozvíjí řeč a dětem je velice přínosný i kontakt s dalšími miminky.

a) nelezoucí

Doporučený věk pro tento kurz je 4-6 měsíců. Lekce jsou zaměřeny na správnou manipulaci s miminkem, rozvoj nejzákladnějších pohybových návyků, např. otočka ze zad na bříško, druhé vzpřímení, lezení. Právě na tomto kurzu se miminka mnohdy poprvé setkávají s ostatními dětmi a nás opravdu moc baví sledovat jejich nadšení a pokroky.

b) lezoucí

Doporučený věk pro tento kurz je 6-12 měsíců. Lekce jsou zaměřeny na koordinaci horních a dolních končetin, propojení levé a pravé hemisféry, zdokonalení lezení či na správné stoupání. Cvičením se snažíme motivovat děti k vlastní aktivitě formou překážek, které dětičky prolézají různým způsobem a upevňují si tak správné vzorce pohybu. Děti jsou v tomto věku již více kontaktní a nám dělá velkou radost sledovat, jak se seznamují s ostatními vrstevníky.

c) chodící

Doporučený věk pro tento kurz je 12-24 měsíců. Hlavní snahou kurzu je utvářet a upevňovat pozitivní vztah dětí k pohybu, cvičení pro děti má být hrou a zábavou. Tyto lekce bývají velmi akční, jedna aktivita střídá druhou, děti se již učí barvy a tvary, zařazujeme hry v kolektivu. A za to na oplátku vidíme samé úsměvy!

2. MINI SPORTOVKA – Cvičení rodičů s dětmi

Cvičíme i s rodiči a dětmi od 2,5 do 4 let. Lekce jsou velmi pestré, zaměřují se na všestranný rozvoj dítěte, který je v tomto věku klíčový. Motivujeme k pohybu za pomocí her a napodobování. Děti si vyzkouší prvky gymnastiky, atletiky či míčových sportů. Zveme si i externí trenéry, díky nimž si děti vyzkouší konkrétní sporty. Hodiny jsou i tematické, ale hlavně si na cvičení užijeme spoustu zábavy, a o to jde!

Janhubová - Bezva parta

Jste připraveni na vlastní zábavu?

Kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme!
Bezva sportovku pro vás zařídí:

Ing. Kateřina Janhubová

REFERENCE REFERENCE

Co o nás říkají naši sporťáci?

Připraveni na pořádnou zábavu?