Tábory pro babičky s vnoučaty
/ / /
Tábor pro babičky s vnoučaty
/

Tábor pro babičky s vnoučaty

Máte doma neposedná vnoučata a chcete si užít čas s nimi a zároveň dovolenou? Máme přesně to, co hledáte. Nabízíme kompletní celodenní program pro vnoučata s babičkami. Spousta zajímavých aktivit, ale také klid, dobrou kávu a odpočinek pro babičky. O děti se postará bezva parta instruktorů.

Plánujete, co podniknete s dětmi o prázdninách?

Máte o prázdniny často na starost neposedná vnoučata? Chcete si užít dovolenou a zároveň strávit čas s vašimi vnoučaty? Občas vám dochází nápady, jak děti na celý týden zabavit? Chtěly byste si odpočinout od plotny a věnovat čas společným chvílím? Toužíte zažít se svými vnoučátky něco nevšedního, neobyčejného a užít si spoustu legrace?

Máme přesně to, co hledáte. Nabízíme kompletně zajištěný týdenní program pro babičky s vnoučaty. Společně strávíte čas i s ostatními babičkami a s bezva partou lidí.

Jak vypadá dobrodružný tábor pro babičky s vnoučaty?

Pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro babičky s vnoučaty. Víme, jak zabavit babičky, ale především víme, jak zkrotit neposedná a hravá vnoučátka. Zažijte s námi nezapomenutelný týden.

Co nabízíme dětem?

Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, stezka odvahy, taneční podložky), soutěže s babičkami, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, zorbing, indoboardy, rafty, paddleboardy, atd.), kreativní činnosti, tematické kostýmy a spoustu dalších.

Co tu máme pro babičky?

Navázání bližšího vztahu se svým vnoučátkem při společných hrách a aktivitách. Kromě toho poznáte další fajn „babičky“ ve svém věku. Budete mít možnost zasoutěžit si i mezi dospělým kolektivem (vědomostní hry, noční bojovka, šifrovací soutěže, neobvyklé aktivity). Připraveny jsou pro vás dále i sportovní činnosti, zpívání u táboráku, ruční práce, výlety po okolí, rehabilitační cvičení, jóga, novinky ze světa zdraví. Jednotlivé aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou vždy uzpůsobeny věku dětí a zdravotnímu stavu babiček.

Adéla Rudolfová

Jste připraveni zažít bezva tábor?

Tábory pro babičky s vnoučaty pro vás organizuje:

Adéla RUDOLFOVÁ

REFERENCE REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti?

Připraveni na pořádnou zábavu?