Tábory pro seniory
/ / /
Tábory pro seniory
/

Tábory pro seniory

Příjemně strávený čas ve společnosti vrstevníků. Jste společenští, komunikativní a rádi trávíte svůj volný čas aktivně, s úsměvem a spoustou zážitků? V tom případě bude tento tábor pro vás to pravé ořechové. Nemusíte se obávat, naše tábory jsou zároveň plné relaxace, milé společnosti, skvělé hudby a výborného vína.

Jak vypadá dobrodružný tábor pro seniory?

Pobyt blízko přírody, kdy se společně vrátíme do vašich mladých let. Čekají vás zábavné aktivity, soutěže, vědomostní hry, sportovní činnosti, zpívání u táboráku, ruční práce, rehabilitační cvičení a výlety po okolí. Tábory jsou vždy uzpůsobeny zdravotnímu stavu účastníka a veškeré námi nabízené aktivity jsou zcela dobrovolné.

Co děláme jinak?

Našim cílem je dát dohromady partu bezva lidí, kteří zavzpomínají na mladá léta, získají spoustu zážitků, zažijí dobrodružství, vyzkouší neobvyklé a netradiční aktivity a dle svého zdravotního stavu si zasportují. Naše akce jsou vždy tematické (námořníci, indiáni, atd…). Kreativní jedinci si s námi tedy přijdou na své. Naší prioritou je ukázat této věkové kategorii jejich přednosti, znovuobjevit někdy ztracenou chuť a elán pro nové věci. S námi probudíte sportovního i soutěživého ducha.

Adéla Rudolfová

Jste připraveni zažít BEZVA TÁBOR?

Tábory pro seniory pro vás organizuje:

Adéla RUDOLFOVÁ

REFERENCE REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti?

Připraveni na pořádnou zábavu?