FIREMNÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK ANEB STRES STRANOU

Odpočítávání dnů do Vánoc, dekorace, nákupy, dárky…Zavání to stresem? A co teprve firemní vánoční večírek! Nádech, výdech. My Vás v tom nenecháme! Přinášíme bezva tipy, jak uspořádat vánoční večírek a na nic nezapomenout.

 

Datum

Hned u prvního bodu se zastavíme. Důležité je, aby se termín vybíral s dostatečným předstihem. Nejen kvůli tomu, aby si Vaši zaměstnanci udělali čas, ale také abyste si zarezervovali vysněné místo. Nezapomínejte, že v prosinci praskají restaurace, kavárny a podobné podniky ve švech.

Místo

Restaurace, kavárna, firemní společenská místnost, nebo něco originálního? Výběr místa je pouze na Vás. Určitě berte v potaz dopravní dostupnost, otevírací dobu, velikost prostoru a také jeho možnosti a využití (občerstvení, výzdoba, uzavřená společnost, reproduktory, možnost projekce,…). Pokud zvolíte například restauraci, odpadnou Vám starosti s občerstvením. 

Program

Chcete večírek, na který budete všichni dlouho vzpomínat? Vymyslete program! Fantazii se meze nekladou. Na výběr máte ze spousty zábavných aktivit, her, kvízů. Chybu neuděláte ani s hudbou (kapela, DJ). 

Výzdoba

U vánočního večírku se nabízí tematické dekorace. Záleží ale pouze na Vás, zda se budete zuby nehty držet této tradice, nebo dáte přednost např. firemním barvám či motivům. 

Občerstvení

U občerstvení je důležité, zda ho místo nabízí, nebo si ho musíte zajistit sami. Nejvhodnější variantou je raut s možností teplé a studené kuchyně. V tomto případě si každý mlsný jazýček najde to své. Další variantou může být výběr z menu.

Pozvánky

Vaši zaměstnanci zcela jistě ocení pozvánku na vánoční večírek. Doporučujeme ji předat v tištěné podobě, abyste mohli své zaměstnance pozvat osobně. Pokud z kapacitních důvodů nemůžete zvolit osobní předání, pošlete ho v elektronické podobě. Nezapomeňte požádat zaměstnance o potvrzení účasti, ať máte představu o počtu.

Dárkové balíčky

 Dejte najevo svým zaměstnancům, že Vám na nich záleží. Každá maličkost potěší. 

Motivace do nového roku

Vánoční večírek by měl nést v neposlední řadě poselství do nového roku. Nezapomeňte poděkovat za stávající rok, ale zároveň naznačit vizi do roku následujícího a motivovat své zaměstnance.

 

Pokud se chcete věnovat v předvánočním čase jiným a příjemnějším věcem, než je organizace firemního večírku, kontaktujte Bezva partu. Uspořádáme vánoční večírek dle Vašich představ a požadavků a Vy si v klidu vychutnáte vánoční atmosféru plnými doušky.
Připraveni na pořádnou zábavu?