SVĚTLA VYPRÁVĚJÍ S BEZVA PARTOU

Skvělá zábava pro děti a rodiče

Podzim se již hlásí o slovo. Dny se krátí, změnil se čas a stmívá se mnohem dříve. To vše ale hraje do karet světelnému parku ve Žlutých lázních v Praze, který se tak může krásně rozzářit, a vykouzlit tak jedinečnou atmosféru.

Expozice Světla vyprávějí je otevřena každý den od 16 do 21 hodin (říjen – leden). Letošní novinkou je pro návštěvníky doprovodný bezva program pod našim vedením. Celým parkem vede zábavná stezka plná zajímavých aktivit, doplňující jednotlivé světelné sochy. Děti se mohou těšit na pestrý bezva animační program a kreativní dílničky.

 

Halloween ,,400 tisíc světel“

A co tematické akce? Pro Bezva partu žádný problém! Světla vyprávějí již o tom ví své. 

V neděli 29.10. proběhla první velká akce v naší režii, a to Halloween! Pro malé návštěvníky byla připravena strašidelná halloweenská stezka, na které děti plnily různé úkoly. Ikdyž na každém stanovišti na ně čekalo strašidýlko, bát se nemusely. Cestu jim zpříjemnila nádherná světýlka a na konci je čekala krásná odměna.

Jak už to s Bezva partou bývá, program byl celý den velmi pestrý a o zábavu rozhodně nebyla nouze. Nechybělo tradiční dlabání dýní, opékání buřtů, fotokoutek, různé workshopy, kreativní dílnička, skákací hrad ani velkolepá ohnivá show. Kdo si nestihl udělat halloweenský make-up nebo vyrobit masku, nemusel smutnit. Naše šikovné výtvarnice z něj vytvořili strašidýlko dle vlastního přání a masku si mohl každý návštěvník vyrobit na místě.   O skvělý hudební doprovod se postarali naši parťáci z kapely No Headache. Tancovalo se, soutěžilo a došlo i na vyhodnocení nejlepší halloweenské masky. Nechybělo ani naše osvědčené moderátorské duo Honza a Péťa. 

 Po celé odpoledne panovala příjemná a radostná atmosféra v lehce strašidelném a magickém duchu. Věříme, že si návštěvníci celou akci s bezva programem užili. Alespoň recenze nám dávají za pravdu. Celý bezva party tým odvedl skvělou práci a my se těšíme na další spolupráci.


Tím ale velké tematické akce nekončí. Těšit se můžete např. na lampiónový průvod, který nás čeká jako další v pořadí. Neváhejte a udělejte si krásný výlet s celou svou rodinkou, který vám doslova rozzáří oči. Sledujte naše sociální sítě a stránku Světla vyprávějí, ať se vám nic neunikne. Těšíme se na vás!

Děkujeme firmě DECOLED za úžasnou příležitost a velmi si vážíme této krásné spolupráce.Připraveni na pořádnou zábavu?