PROČ SE VYPLATÍ UDĚLAT FIREMNÍ TEAMBUILDING?

S úsměvem a dobrou náladou jde všechno lépe! A v práci to platí dvojnásob. Chcete vzkřísit týmového ducha a otužit vztahy na pracovišti? Teambulding je tou správnou volbou. Jaké jsou jeho výhody?

  1. Táhneme za jeden provaz

Hlavním cílem teambuldingu je stmelování kolektivu a zlepšení komunikace na pracovišti. Díky tomu se zefektivní práce v týmu. Při teambuldingy neexistuje ,,já“, ale ,,my“. Sólohra je pasé.

  1. Poznání slabých a silných stránek týmu

Změna prostředí dokáže mnohé. Poznejte svůj tým v neformálním prostředí a zjistěte, jak funguje mimo něj. V čem vynikáte?  Kde vás tlačí bota? Na to vám dá teambulding odpověď.

  1. Ukaž svou pravou tvář

 Chování na pracovišti je jedna věc, chování mimo něj je věc druhá. V rámci teambuldingu se můžou zaměstnanci dostat do situace, která pro ně není komfortní, a projeví se tak jejich skutečné já. Kdo by třeba čekal, že pomocnou ruku podá kolega ,,Bručoun“?

  1. Společné zážitky

Uvolněná atmosféra prochází celý teambulding. Otevírají se různá témata. Společné zážitky stmelují kolektiv a posilují jeho soudržnost.

  1. Komunikace ,,face to face“

S některými kolegy si pouze píšete e-maily, nebo se jen pozdravíte na chodbě. Při teambuldingových aktivitách je nutná přímá komunikace z očí do očí. Díky tomu se zlepší komunikace v týmu a prohloubí se mezilidské vztahy.

  1. Odměňte své zaměstnance

Každý touží po pochvale a uznání. Odměňte svůj tým a darujte jim společný zážitek. Bude to přínosné pro obě strany.

  1. Posilte firemní hodnoty

Kázat vodu a pít víno? To snad ne! Dokažte svým zaměstnancům, že si pevně stojíte za firemními hodnotami a chcete je posilovat a dále rozvíjet.

 

Říkáte si, že teambulding je přesně to, co Váš firemní tým potřebuje? Kontaktujte nás a Bezva parta Vám zařídí teambulding podle Vašeho gusta. Neváhejte, bude to stát za to.

Připraveni na pořádnou zábavu?