PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V BEZVA SEZÓNĚ 2023

Jako v minulých letech, tak i letos Bezva parta v letní sezóně nabídla kromě pobytových táborů i tábory příměstské. Tábory byly rozdělené tematicky a podle věku účastníků. Příměstské tábory se letos konaly nejen v Litoměřicích, ale podívali jsme se i do dalších měst. Pojďme si nyní společně připomenout letošní sezónu příměstských táborů, které se zúčastnilo kolem 150 táborníků různých věkových kategorií. Mnozí s námi jeli už poněkolikáté, ale přidaly se i nové tváře, z jejichž nadšení bylo zřejmé, že to nebyl jejich poslední bezva příměšťák. 🙂  

Příměstské tábory pro širokou veřejnost 

Naše tradice již několikátou sezónu, jsou námi pořádané příměstské tábory v Litoměřicích. Letos si táborníci mohli vybrat ze 4 termínů a celkem 3 témat.

Putování přírodou

Hola, hola, příroda volá! Naši nejmenší táborníci se vydali po stopách zvířátek. Poznali krásy Českého středohoří, dozvěděli se spoustu zajímavostí o přírodě, zavítali do zoo, nakrmili zvířátka na ranči a užili si spoustu zábavy.

Adventures

Na starší odvážlivce čekalo opravdové dobrodružství, a to rovnou 2x během letošní sezóny. Paintball, horolezecká stěna, lekce juda, jump aréna, plavba člunem po Labi a mnohem víc. Zkrátka každý den byl velký zážitek. 

Škola čar a kouzel

Alohomora! Jako další jsme otevřeli bránu do světa čar a kouzel v Bradavicích! Čarodějové z Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru pilně studovali kouzla, trénovali na turnaj ve famfrpálu, vařili lektvary a v neposlední řadě bojovali proti zlému Voldemortovi.  

Příměstské tábory pro školy

Pokud vás naše příměstské tábory zaujaly, není problém uspořádat příměstský tábor mimo Litoměřice. Své o tom ví základní a mateřská škola v Nučicích. Pro žáky byl připravený nabitý týden s kouzelnickou tematikou. Sportovní, výtvarné a herní aktivity byly přizpůsobeny okolí v dostupných lokacích právě pro Nučice. Zajištění veškerého programu pod vedením zkušených vedoucí je v našem případě samozřejmostí. Každý den také přidáváme na naše stránky report s fotkami z uplynulého dne pro rodiče. To ostatně z každého našeho tábora.   

Příměstské tábory pro firmy

Příměstské tábory pro firmy jsou zpestřením nejen pro děti, ale ocení je i zaměstnanci firmy. Již podruhé jsme realizovali příměstský tábor pro Lovochemii. Mezitím co rodiče pracovali jsme si s dětmi užili bezva den plný zážitků. Navštívili jsme Zoopark Zelčín, vyzkoušeli minigolf v Terezíně, byli na exkurzi na Letišti Václava Havla, jeli vláčkem do Prahy do Národního zemědělského muzea a poslední den jsme byli pozváni přímo do Lovochemii. To je jen drobný výčet toho, co jsme s dětmi za ten týden zažili.   Sezóna 2023 byla opravdu nabitá a my se již nemůžeme dočkat, co nám přinese sezóna následující! Pokud jste firma či škola a rádi byste zprostředkovali dětem námi organizovaný příměstský tábor, neváhejte se na nás obrátit   Tak zase za rok, táborníci!Připraveni na pořádnou zábavu?