OHLÉDNUTÍ ZA BEZVA TÁBOROVOU SEZÓNOU 2023

Léto je sice za námi, ale už nyní se těšíme na další sezónu táborů. Než se ji dočkáme, připomeňme si tu letošní. 6 tematických táborů, 2 místa (Kytlice, Poslův Mlýn), stovky účastníků, věk 0–99, 1000 zážitků a 1000 000 krásných vzpomínek. To bylo bezva!

Letošní témata se nesla v duchu čar, kouzel a superhrdinů. A o zábavu rozhodně nebyla nouze. Babičky s vnoučátky, rodiče, děti a senioři se proměnili v kouzelníky a čaroděje. Létali na koštěti, vařili lektvary, vyrobili si vlastní mandragoru, a dokonce si zahráli famfrpál. Na vše dohlížel moudrý klobouk a Albus Brumbál. Navíc se naučili spoustu kouzel, která dozajista ocení i v běžném životě.

Z malých i velkých dětí nám vyrostli superhrdinové. Jak se cítí Hulk, Spiderman, Iron man, Captain America? To už naši táborníci ví. Trénink jejich superschopností, ale i zábava byly na denním pořádku. Nakonec se našim hrdinům podařilo získat všechny Kameny nekonečna a přemoci zlého Thanose.

Na táborech nechyběly ani adrenalinové zážitky. Odvážlivci vyzkoušeli stometrovou překážkovou dráhu Bezva race, skákací boty, koloběžky a rafty.  Nadšení byli malí i velcí táborníci a my také.

Velmi si vážíme Vaší přízně. Někteří táborníci s námi jezdí už několikátou sezónu. Bez Vás by to nikdy nebylo takové skvělé. Největší odměnou jsou pro nás Vaše úsměvy a radost. Ještě jednou děkujeme za bezva táborovou sezónu 2023.

Těšíme se sezónu 2024!

Vaše Bezva parta 

Připraveni na pořádnou zábavu?