Táborový vedoucí

BEZVA PRÁCE BEZVA PRÁCE

TÁBOROVÝ VEDOUCÍ

Bezva parta a celý personál

Náplň práce:

  • vedeš svůj tým a provádíš je celým předem připraveným programem
  • ráno vytváříš/účastníš se rozcviček
  • podílíš se na vytváření skvělé parťácké atmosféry
  • pomáháš při přípravě her a kordinace programu
  • svému týmu jsi vždy poruce, dohlížíš na dodržování pravidel
  • přijíždíš v sobotu po obědě a odjíždíš v sobotu po úklidu

Požadujeme:

  • věk min. 18 let (pokud ti je méně a máš o pozici zájem, napiš a můžeš být naše pravá ruka)
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • milé a přátelské vystupování
  • předchozí zkušenosti a práce s dětmi výhodou

Nabízíme:

  • práce na DPP
  • odpovídající finanční ohodnocení: 4000 Kč a více (dle tvých schopností a počtu odjetých turnusů)
  • ubytování a stravu zdarma
  • skvělou partu bezva lidí a podporu celého týmu

MÁM ZÁJEM! MÁM ZÁJEM!

Napište nám

Provozovatelem webových stránek je společnost Bezva parta s.r.o., IČO: 05030943, DIČ: CZ05030943 se sídlem Chlumova 206/21, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha, zapsaná u Městského soudu v Praze spisová značka C 257292/MSPH. Datová schránka: 3qiuqk6.

Připraveni na pořádnou zábavu?